• doğal organik bitkisel biberiye sabunu

doğal organik bitkisel biberiye sabunu,doğal sabun,Bitkisel,organik,Doğal biberiye sabunu

Yağlı Saçlar Ve Ciltler İçin Etkilidir.Saç Dökülmesini Önler.

Doğanın bir mucizesi olarak yeşilliğini daima koruyan ve adeta tazeliğin ve canlılığın simgesi,biberiyeden elde edilen biberiye sabunu, özellikle deri ve saç problemlerinde oldukça faydalı doğal bir alternatif.

CİLDE FAYDALARI SAYMAKLA BİTMEZ

Biberiye sabununun antibakteriyel özelliği cildi derinlemesine temizlemeye yardımcı olurken sivilceler konusunda da güçlü bir yardımcı olarak görev yapıyor. Yağlı deride son derece olumlu sonuçlar almaya yarayan biberiye sabununun mikroplardan arınmak için de oldukça faydalı olduğu bilinen bir gerçek.

YAĞLI SAÇLAR İÇİN BİREBİR


Yağlı saçlar, biberiye sabunu ile çözüme kavuşabilecek cilt sorunlarının başında geliyor. Saçı yağdan arındıran özelliği kepeğe karşı da son derece güçlü bir arındırıcı olma özelliği taşıyor. Biberiye, çabuk kırılan, cansız ve mat görünümlü saçlara canlılık verirken, yavaş uzayan saçlar için de kullanılıyor. Saç köklerini güçlendirdiğinden, dökülmeyi azaltmak konusunda da köklere destek veriyor.

MEDİKAL AMAÇLA DA SIKÇA KULLANILIYOR

Biberiye sabununun yaraları iyileştirme özelliği medikal endüstri tarafından da bolca kullanılmasına sebep oluyor. Biberiye sabunu, tahrişi azaltan yapısı ile egzama sıkıntısı yaşayan ciltlerde de güvenle kullanılabiliyor. Ayrıca uçuk tedavisinde de bu sabunu kullanarak başarılı sonuç almak mümkün.

VÜCUDA TAZELİK VERİYOR

Selülit sorunları için de kullanılan biberiye sabununu, sert bir bitkili lifi ile dairesel masajlar yaparak kullanmak gerekiyor. Hücre yenileyici özelliği yağ çözücü etkisi ile birleştiğinde biberiye sabununun canlandırıcı ve uyarıcı etkisi tüm vücuda büyük bir tazelik veriyor.

TAMAMEN DOĞAL

Biberiye sabunu tüm cildinize ve saçlarınıza gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz doğal bir ürün. Hem siz hem de aileniz için günlük yaşamınızda oldukça kullanışlı olan bu sabun adeta doğanın bize bir armağanı gibi. Tüm bu özellikleri ile bu mucizevi sabun hem uygun hem de tamamen bitkisel bir çözüm olarak güvenle kullanılabilecek bir alternatif.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

doğal organik bitkisel biberiye sabunu

  • 25,00TL
  • 20,00TL


Etiketler: doğal organik biberiye sabunu, doğal sabun, Bitkisel, organik, Doğal biberiye sabunu, Yağlı Saçlar Ve Ciltler İçin Etkilidir.Saç Dökülmesini Önler.